براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۴ کالا از ۴

 • تستر سلن دیون چیک
  حراج! تستر سلن دیون چیک ۸۵۷,۴۶۰ تومان
  -۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۳ تیر ۱۴۰۰

  0.0

  از 0 رای

 • تستر سلن دیون سنسیشنال
  حراج! تستر سلن دیون سنسیشنال ۸۵۸,۳۹۰ تومان
  -۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۳ تیر ۱۴۰۰

  0.0

  از 0 رای

 • تستر سلن دیون فور وومن
  حراج! تستر سلن دیون فور وومن ۵۳۷,۵۴۰ تومان
  -۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۳ تیر ۱۴۰۰

  0.0

  از 0 رای

 • تستر سلین دیون اسپرینگ این پاریس
  حراج! تستر سلین دیون اسپرینگ این پاریس ۳۶۸,۲۸۰ تومان
  -۲,۵۷۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۳ تیر ۱۴۰۰

  0.0

  از 0 رای

سلن دیون

امروزه کمتر کسی پیدا میشود تا خواننده مشهور آمریکایی سلن دیون را نشناسد. سلن دیون، کسی که با آوازش در موسیقی فیلم تایتانیک جاودانه شد.  پس از فراز و نشیب های عرصه ی بازیگری، این بازیگر مشهور تصمیم به راه اندازی خط تولید ادکلن گرفت. سلن دیون پس از ورود به این صنعت، تا کنون 7 رایحه متفاوت از ادکلن هایش را عرضه کرده است. اولین ادکلن تولید شده توسط این برند سال 2008 به بازار عرضه شد. این ادکلن 100میلی گرم که در گروه رایحه های میوه ای قرار میگرفت، از موفق ترین ادکلن های این برند بود. این ادکلن استایلی شیشه ای بیضی شکل جذابی داشت و سنشوال مومنت فور وومن نام گرفت نام دارد. این ادکلن برای بانوانی که رایحه میانی ارکیده و زنجیبل و گل صد تومانی را دوست دارند بسیار جذاب بود. همینطور این رایحه با کمک رایحه قوی فندق و کهربا تقویت و جذاب تر میشد. این ادکلن از بهترین گزینه ها در پخش بو و ماندگاری بالا محسوب میشود.

از دیگر محصولات این برند میتوان به سلن دیون پاریس نایت فور وومن اشاره کرد. این ادکلن محصول 2009 سلن دیون در حجم ۱۰۰ میل و در گروه بویایی فلورال تولید شده است. این ادکلن رایحه ای اقتصادی به شمار میرود و ترکیبی از چوب صندل و کهربا و نعناع هندی است. این ادکلن برای کسانی که با رایحه گل پاییز و گل یاس و رز حس شادابی میگیرند بسیار مناسب است. همینطور با وجود اقتصادی بودن این ادکلن گزینه خوبی با پخش بو و ماندگاری بالا است.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند سلن دیون اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )