نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

کریستین دیور

کریستین دیور یکی از طراحان معروف لباس های زنانه می باشد. نام این برند نیز الهام گرفته از نام فامیلی موسس و طراح اصلی این برند می باشد. کریستین دیور فرانسوی در ساحلی به نام گرانویل به دنیا آمد. علاوه بر یتیم بودن و اوضاع مالی ضعیف خانواده جزو معدود ثروتمندانی به حساب میاید که از پدرش ثروت بیشتری را بدست آورده باشد.

اولین شوی برند دیور در سال 1947 و تحت عنوان نیو لوک اجرا شد. نیو لوک که به معنای نگاه جدید می باشد ویژه پوشاک فصل های بهار و تابستان ارائه شد. کریستین دیور برای این فشن شو از ۶ مانکن برای معرفی ۹۰ مدل از طراحی های اش استفاده کرده بود. این فشن شو در یکی از سالن های دفتر مرکزی این برند، برگزار شد. در پی موفقیت های این فشن شو، این برند اقدام به ساخت عطر و ادکلن نمود.

عطر و ادکلن

اولین ادکلن ساخته شده توسط این برند به سال 1947 و همزمان با اولین فشن شو این برند برمیگردد. این ادکلن رایحه ای زنانه با نام “میس دیور” نام گذاری شد. دلیل این نام گذاری هم به خاطر یاد بود “کاترین دیور”، خواهر کریستین دیور بود. تا به امروز این شرکت ده ها ادکلن با روایح متنوع عرضه کرده است. از برترین این روایح میتوانیم به رایحه ساوج دیور مردانه اشاره کرد. همینطور قیمت بسیار بالای محصولات دیور باعث شده است تا این برند به یک برند لاکچری مبدل شود.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند کریستین دیور اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )