سوالی دارید؟
براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۱۲ کالا از ۱۹

جیان فرانکو فره

جیان فرانکو فره نام طراح بزرگ ایتالیایی میباشد. این طراح که متولد 1944 بود، به دانش بالای خود به “معمار مد” مشهور بود. این لقب بخاطر تحصیلات معماری او در دانشگاه “Politecnico di Milano” بود. علاوه بر آن، او تحصیلات عالیه در حوزه مد و فشن را نیز در کارنامه ی خود ثبت کرده بود و عمده ی فعالیت او در حرفه مد صورت میگرفت. فعالیت این طراح در حیطه اکسسوری آغاز شد. با این حال در سال 1974 این طراح به صورت تخصصی کار خود را با تشکیل یک مجموعه پوشاک در حوزه مد بانوان آغاز نمود. این مجموعه در سال 1978 به نمایش گذاشته شد. از افتخارات جیان فرانکو فره میتوان به 6بار بردن جایزه ی “Occhio d’Oro” اشاره کرد.

با استقبال فراوان ار این مجموعه، به دنبال آن مجموعه مردانه ای در سال 1982 از این طراح معرفی شد. با موفقیت های این دو مجموعه، جیان فرانکو فره در سال 1989 با برند دیور آغاز به همکاری نمود. این همکاری تا سال 1997 ادامه داشت و در این سال با جدایی جیانفرانکو فره، برند لوکس او تاسیس شد. مهمترین ویژگی محصولات این برند لوکس ایتالیایی ارتباط بین معماری و طراحی میباشد. جیانفرانکو فره در سال 2007 در سن 62 سالگی و در اوج کار خود درگذشت. خانه‌ی مد او تحت هدایت مدیران نوآوری فعلی یعنی استفانو سیترون و فدریکو پیاگی به مسیر خود ادامه می‌دهد. مجوز عطر در اختیار لوازم آرایشی ITF است و عطرها همچنان با نام تجاری فره تولید می‌شوند.

عطر و ادکلن ها

اولین ادکلن برند جیان فرانکو فره در اولین مجموعه ی این طراح و در سال 1984 معرفی شد. کلمات جیان فرانکو، فره یا جیانفرانکو فره در نام بسیاری از عطرهای او آورده شده‌اند. در طول این مدت رایحه های جذابی از این برند به بازار ارائه شد. از این روایح میتوان به د مود فور لاو، میچیا، اومو یا جیانفرانکو فره بلک اشاره کرد.

همینطور از طراحان نام آشنای جیان فرانکو فره که میتوان به آنها اشاره کرد، طراحانی مثل فرانسیس کرکجان , الکساندر جوی , کارین دوبری , موریس روسل , اولیویه پولژ , ژان چارلز نیل , الیونر مسنت , مارک باکستون , پیر بوردنس , ناتالی لارسن , نیکلاس بیولی , الکس لی میباشند.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند جیان فرانکو فره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )