نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

تام فورد

نام تام فورد از نام مالک این برند از طراح مشهور مد قرار داده شده است. این طراح مشهور و پر آوازه ی آمریکایی فعالیت های گسترده ای در این حرفه انجام داده است. از مهمترین آنها میتوان به نجات گوچی از ورشکستگی و تبدیل آن به یک برند جهانی اشاره کرد. با این حال و با وجود این موفقیت ها سرانجام در سال 2007، این طراح گوچی را ترک کرد. پس از این اتفاق برندی با نام خود یعنی “تام فورد” تاسیس نمود.

این جدایی در حالی اتفاق افتاد که ارزش شرکت گوچی بیش از ده میلیارد دلار بود. برای جبران خلاقیت های تام فورد گوچی مجبور به استخدام چهار مدیر کرد تا وظایف قبلی او را انجام دهند. برند تام فورد پس تاسیس شروع به تولید پوشاک مردانه، عینک و زیور آلات کرد. پس از شروع کار و تولید اولین مجموعه این برند، اولین فروشگاه تام فورد در نیویورک افتتاح شد.

فعالیت های کنونی

برند تام فورد، امروزه به عنوان یک برند لوکس و گران قیمت، برای افرادی با سطح اجتماعی بالا محسوب میشود. هدف گیری این برند نیز افراد بین المللی، بافرهنگ، خوش سفرو ثروتمند در نظر گرفته شده بوده است. از جهت دیگر تام فورد مشتریان زن خود را زنانی هوشمند می داند. زنانی هوشمند که برای سبک لباس پوشیدن خود، احترام قائلند.

این برند همزمان با افتتاح اولین فروشگاه خود، اولین رایحه ی خود را که در سال 2006 طراحی شده بود را ارائه داد. تام‌فورد اولین رایحه این برند نیز که از شهرت بسیار زیادی برخوردار است “بلک اورکید” نام گذاری کرد. عطرهای این برند با قیمت نسبتا بالایی به بازار عرضه میشوند. دلیل این قیمت بالا نیز حجم، ماندگاری و قدرت پخش رایحه بسیار مناسب آن میباشد. ادکلن های این برند انتخاب خوبی برای آن دسته از افرادی است که به تأثیرگذاری و کیفیت عطر خود اهمیت میدهند. برند تام فورد با همکاری چندین تن از بهترین طراحان عطر جهان و شرکت های عطرسازی، عطرهایی پرفروش و با کیفیت را روانه بازار می کند. از رایحه های پرطرفدار این برند نیز میتوان به “بلک اورکید”، “نویر”، “ویولت بلوند” اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پینو سیلوستره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )