نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

ورساچه

نام ورساچه از نام موسس آن یعنی “جیانی ورساچه” الهام گرفته شده است. این طراح خلاق ایتالیایی متولد سال 1946 در رجیو دی کالابریای ایتالیا بود. این طراح با تشویق های مادرش و فراگیری نکات مهم در امر دوخت لباس برای تحصیل در امر طراحی، راهی میلان شد. حاصل این مهاجرت به میلات پایه گذاری و تاسیس برندی به نام ورساچه در سال 1978 بود. با توجه به علاقه جیانی به تئاتر، تعاملی خوب بین طراحی هایش و تئاتر ایجاد شد. از این تعاملات میتوان به لوگوی این برند اشاره کرد. طرح لوگوی این برند برگرفته از زنی افسانه ای به نام مدوسا میباشد.

مدوسا، زنی که پس از رنجاندن خدایان، طلسم شد! مدوسا پس از طلسم‌شدن، به هیولایی بدل می‌شود که مهم‌ترین مشخصه آن باز هم موهایش هستند. از این رو که موهای او تبدیل به مارهایی در اطراف صورتش می‌شوند. علاوه بر آن هر فردی که به چهره او نگاه کند، تبدیل به سنگ خواهد شد. با مواردی که گفته شد، تمام این جزئیات در این لوگو به چشم میخورد. خاصیت مارگونگی موهای این افسانه، در طرح لوگوی ورساچه دیده می‌شود. همینطور پ از طرفی سنگ‌شدن نیز یکی از نشانه‌های مجذوب‌شدن افراد به مدوسا بوده است.

عطر و ادکلن

در کنار کالکشن های لوکس پوشاک ورساچه، این برند فعالیت های بی نظیری در حوزه ادکلن داشته است. با ادکلن های لوکس این برند تا کنون بیش از ده ها رایحه را به بازار عرضه شده است. از روایح مشهور این برند میتوان به “اروس” اشاره کرد. این ادکلن لوکس ایتالیایی در سال ۲۰۱۴ به همگان معرفی گردیده است. استقبال بی نظیر از این رایحه موجب شهرت بیشتر خط تولید ادکلن های این برند شد. ورساچه اروس از جمله بهترین عطرهای این برند می‌باشد. با عطرونک میتوانید صاحب بهترین رایحه های این برند باشید.
با ما همراه شوید.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند ورساچه اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )