خرید ادکلن اصل
خرید ادکلن اصل – نکات مهم در زمان خرید اینترنتی عطر و ادکلن اصل

برای خریدن ادکلن اصل مردانه و یا زنانه خیلی ها به مشکل میخورن و دوست دارن بدونن نکات مهم در خصوص با خرید ادکلن اصل زنانه یا مردانه به چه صورت است و با دقت به چه مواردی میتوانند برای خریدن ادکلن اورجینال اقدام کنند. بهترین نکاتی که هر خانم و یا آقایی در هنگام خرید بهترین ادکلن اورجینال باید در نظر داشته باشند رو در قالب یک متن کوتاه براتون آوردیم تا بتونید برای خرید عطر اصل ۲۰۲۰ اقدام کنید و بعد از خرید عطر ، از خرید خودتون پشیمون نشده باشید. در ادامه با عطرُومک همراه باشید تا نکات مهم در خصوص خرید ادکلن اصل و اورجینال رو بهتون یاد بدیم و در انتها هم به نکات مهم در زمان خرید اینترنتی عطر و ادکلن اصل خواهیم پرداخت. مطمئنا این مطلب میتونه در خرید عطر خیلی کمکت کنه.

خرید ادکلن اصل 

در حال حاضر به دلیل زیادی فروشگاه های اینترنتی غیر معتبر و سایت هایی که فروشندگان گمنام رو به عنوان تامین کنندگان اجناس و عطر های خود انتخاب می کنند، مهم ترین دغدغه مشتریان خرید ادکلن اصل به حساب می آید. فروشگاه اینترنتی عطرُونک تنها عطر و ادکلن اصلی از برندهای معتبر و سطح بالا را عرضه می کند و از فروش برندهای نامعتبر چینی و اماراتی نثل فرگرنس و جانوین و … خودداری میکند و در حقیقت حفظ سلامت مشتریان برای این سایت اهمیت بالاتری از سودآوری دارد. در حقیت میتوان این طور گفت که عطر و ادکلن های فیک و تقلبی به ۳ دسته تقسیم میشوند که به شرح زیر خواهد بود :

ادکلن های فیک و در عین حال قانونی و بهداشتی

در واقع شاید لفظ کپی برای این گروه از ادکلن های فیک مناسب تر است، بخاطر این که این عطر ها کاملا قانونی و بهداشتی تولید می شوند، شرکت هایی مانند؛ Rio، Smart، Ajmal و … فرمول ساخت ادکلن های معروف را می خرند و آن را با هزینه بسیار کمتری تولید و عرضه می کند. در حقیقت این عطرها به صورت کامل قانونی است و بیشتر برای مصرف کشورهای جهان سوم و اشخاصی که قدرت خرید عطر اورجینال را ندارند، مناسب ترند. افرادی که قصد خرید ادکلن اصل را ندارند بهتر است از محصولات این کمپانی ها استفاده کنند تا محصولات فیکی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

ادکلن هایی که تشخیص تقلبی بودن آنها ساده است

در هنگام خرید ادکلن اصل بها عطرهایی مواجه می شوید که تقلبی هستند اما تقلبی بودن آن ها به سادگی قابل تشخیص است. برای تشخیص این نوع از عطر ها چند نکته را در خاطر داشته باشید :

 1. درب شیشه این دسته از ادکلن ها کیفیت بسیار پایینی دارد و اغلب پلاستیکی است.
 2. حروف نوشته شده روی شیشه و حتی جعبه این نوع ادکلن ها اغلب برجسته نیست و با اندکی توجه میتوانید تفاوت بین فونت نوشتاری عطرهای اصل رو در زمان خرید ادکلن اصل با عطرهای فیک تشخیص دهید.
 3. شیشه این ادکلن ها کیفیت و شفافیت ادکلن های اصل را نخواهند داشت.
 4. در هنگام خرید ادکلن اصل و اورجینال میتوانید از یک نرم افزار کاربردی به نام Scanner استفاده کنید که برنامه اینترنتی است و با اسکن بارکد عطر ها میتواند نام عطر، نام شرکت سازنده و مشخصات عطر را برای شما عزیزان نمایش خواهد داد.
 5. یکی دیگر از روش های تشخیص ادکلن اصل از ادکلن فیک این است که بوی عطرهای تقلبی معمولا با درصد زیادی الکل همراه است و در واقع باید این طور گفت که اگر در زمان استشمام بوی یک عطر، بوی الکل به مشامتان رسید در تقلبی بودن آن شک نکنید.

خرید ادکلن اصل

ادکلن هایی که تشخیص تقلبی بودن آنها ساده نیست

در هنگام خرید ادکلن اصل به عطرهایی بر میخورید که تقلبی هستند و این امر به سادگی قابل تشخیص نیست. حائز اهمیت ترین رقیب ما در تشخیص عطرهای تقلبی از عطر اصل ، عطرهای این گروه از ادکلن ها هستند، بخاطر این که آن ها به صورت بسیار حرفه ای و ماهرانه تولید و روانه بازار می شوند و در برخی از موارد هیچ یک از روش های بالا کمکی چندانی به ما نخواهد کرد.

راه های تشخیص ادکلن اصل در این مواقع

 1. چنانچه عطر انتخابی خود را پیش از این نیز داشته اید کارتان ساده تر است و با کمی دقت به تفاوت احتمالی آن پی خواهید برد.
 2. به هیچ عنوان از دست فروش ها عطر و ادکلن خریداری نکنید و تلاش کنید از فروشگاه های اینترنتی معتبر که سال ها تجربه در این زمینه دارند استفاده کنید.
 3. جعبه و بسته بندی عطرها در هنگام خرید بهترین ادکلن اورجینال اهمیت بسیاری خواهد داشت؛ رنگ، کیفیت چاپ، مشخصات ظاهری و … در جعبه و بسته بندی حائز اهمیت خواهد بود.
 4. به نحوه اسپل کردن برند و یا هر جای دیگر عطر و بسته آن دقت کنید که دقیقا مطابقت با نمونه اصل را داشته باشد. به کوچکترین جزئیات هم رحم نکنید و اگر میخواهید که عطر اورجینال و مناسب خریداری کنید این موارد بسیار مهم هستند.
 5. به وزن، ضخامت، شفافیت و کیفیت شیشه و بدنه ادکلن انتخابی خود نیز توجه کنید چرا که در ساخت ادکلن اورجینال از شیشه های کریستال که اغلب سنگین هستند استفاده شده است ولی شیشه های نا مرغوب و حباب دار و سبک نشان دهنده فیک بودن عطر انتخابی شما عزیزان خواهد بود.
 6. کد های چاپ شده، سریال، کد شیشه و یا جعبه و یا هر چیز دیگری میتواند در تشخیص عطر اصل از عطر فیم کمک رسان شما باشد. در حقیقت باید هر نوع نوشته، کد و یا سریالی که روی شیشه و یا جعبه عطر است، با نمونه اصل آن مطابقت کامل را داشته باشد.

خرید اینترنتی عطر و ادکلن اصل

در بین فروشگاه های اینترنتی عطر موجود در فضای وب تنها پیشنهاد ما فروشگاه های معتبر و‌شناخته شده ای است که تجربه بسیاری در زمینه فروش عطر به صورت زنجیره ای در تهران و سایر شهر های بزرگ دارند و به نوعی شناخته شده اند. هزینه و کرایه های مغازه، حقوق پرسنل، مالیات، هزینه های جانبی دیگر و … از مواردی است که فروشگاه های عادی در سطح شهر با آن ها روبرو هستند، ولی فروشگاه های اینترنتی به این صورت نیست و همین میتواند ضمانت دهنده قیمت مناسب تر با همان کیفیت را به شما عزیزان بدهد.

فروشگاه اینترنتی عطرُونک با سال ها تجربه در این زمینه و دارا بودن از طیف بسیار گسترده ای از عطر های زنانه و مردانه اصل میتواند شما عزیزان را در زمینه خرید ادکلن اصل مردانه و زنانه را راهنمایی کند. اگر یک بار خرید از این مجموعه خوش نام را تجربه کنید، به صورت کامل متوجه تمامی موارد خواهید شد.

مطالب مرتبط :

خرید ادکلن اورجینال برای سنین مختلف

راهنمای خرید ادکلن زنانه

راهنمای خرید ادکلن مردانه