نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۸۷

تغییر فصل نه تنها به معنای آن است که شما بایستی لباس ‌های خود را با فصل جدید متناسب کنید، بلکه باید اکسسوری‌ ها و لوازم مهم دیگری از جمله عطر خود را نیز با این فصل مطابقت دهید. با خنک ‌تر شدن هوا و کوتاه ‌تر شدن روزها، نیاز است که از عطرهای خنک و ملایم تابستانی خود صرف نظر کرده و از عطرهای مخصوص پاییز بهره بگیرید. عطر مناسب پاییز تندتر است و اغلب نوت ‌های گرم زمینی و خاک و ادویه در خود دارد، از گزینه‌ های دیگر می ‌توان چرم، رایحه تند و غلیظ نوشیدنی ‌ها مانند؛ قهوه و الکل و یا عطرهای شرقی تند مثل عنبر و عود را نام برد. به صورت کلی باید این طور بیان داشت که چنانچه عطری شما را به یاد برگ ‌های خزان پاییزی بیندازد، انتخاب مناسبی برای این فصل محسوب خواهد شد.

ویژگی بهترین عطر پاییزی چیست؟

  • عطر و ادکلن هایی با تن گرم : عطری را خریداری کنید که دارای تن گرم باشد. نشاط و گرمایی که این عطرها در فصل پاییز به شما خواهند داد، وصف ناپذیر است. رایحه ای از وانیل، چوب و نعنا و مشک از بهترین عطرها برای فصل پاییز محسوب می شوند.
  • عطر و ادکلن هایی با رایحه شیرین : در خرید عطر زنانه پاییزی تلاش داشته باشید تا عطری را برگزینید که دارای رایحه شیرینی باشد. توجه داشته باشید که رایحه شیرین در نت پایانی دیده می شود و در آخر به مشام ما خواهد رسید. چنانچه عطرهای گرم را با رایحه ای شیرین درآمیزید، قادرید بیش ترین لذت را از بوی خوش عطر خود، ببرید. پیشنهاد می شود به سراغ رایحه هایی مانند وانیل، شکلات و از این دست موارد بروید تا ماندگاری به مراتب بیش تری را در فصول سرد برای شما به همراه داشته باشد.
  • عطر و ادکلن هایی با رایحه تند : عطر مناسب پاییز تندتر است و نوت های گرم زمینی و خاک و ادویه در خود دارد. رایحه چرم، رایحه تند و غلیظ نوشیدنی ها مانند؛ قهوه و الکل و یا عطرهای شرقی تند مثل عنبر و عود از رایحه های مناسب برای فصل پاییز محسوب می شوند .
مقایسه ( 0 مورد )