نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۸۴

امروزه عطرهای گوناگون مثل لباس‌ هایی که برای پوشیدن خریداری می کنیم، صرف ‌نظر از فرق ‌های بسیاری که دارند تابع قوانین فصلی هم می باشند.به عبارت دیگر گرما یا سرمای هوا و همین طور وجود رایحه گل‌ های بهاری یا هر عامل دیگری که ناشی از تغییرات فصلی است، می ‌تواند بر شدت یا نوع رایحه ‌ای که در محیط بو می کنید، موثر باشد، به همین خاطر این طور پیشنهاد می کنیم که در انتخاب عطر، شرایط آب و هوایی و به عبارتی تغییرات فصلی را هم در نظر داشته باشید. از طرفی از آنجایی که در فصل زمستان مولکول‌ های ترکیبات الکلی فرار نیستند و تا حدودی ساکن و بی ‌حرکت هستند، لذا اغلب در فصول سرد سال عطرها از ثبات به مراتب بالاتری برخوردار هستند.

با توجه به مواردی که ذکر شد، بهتر است برای پاییز و زمستان از رایحه‌ های گرم و شیرین که حاوی ترکیباتی چون ادویه‌ های شرقی، عسل، وانیل، شکلات و قهوه و همچنین عصاره گل ‌ها و گیاهان گوناگون هستند، استفاده نمایید. بیشتر عطرهایی که از این ترکیبات برخوردارند نوعی احساس آرامش و اطمینان و دلگرمی را در افراد به وجود خواهند آورد.

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که فصل زمستان معمولا باعث به وجود آمدن نوعی احساس افسردگی در افراد می شود و طبق نتایج حاصل شده از تحقیقات انجام شده کمبود ویتامین در افراد مختلف در فصول سرد سال به صورت فزاینده ای افزایش می یابد، پس با رایحه‌ ای که در محیط اطراف شما رایحه گرم و دلپذیر ایجاد کند، قادرید به آن تا حدودی بر این احساس ناخوشایندی که در وجود شما بوجود آمده است، غلبه کنید. استفاه از عطرهای زمستانی در فصول گرم سال اغلب با نتیجه مشابهی همراه نیست.

مقایسه ( 0 مورد )