براساس قیمت (تومان)
بر اساس برند
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۱۰۸

در ابتدای امر باید گفت که همواره یکی از دغدغه های آقایان شیک پوش انتخاب عطری با رایحه مناسب است، جذابیت و خاص بودن هر فردی در یک جمع اغلب با ظاهر آراسته و بوی خوش او در کنار لوازمی است که برای زینت خود مورد استفاده قرار داده است، نشان داده خواهد شد. می توان گفت که بهترین عطر آقایان نشان دهنده شخصیت ارزش و شخصیت یک مرد متشخص است و اغلب تاثیر بسیار زیادی در جذب و نگاه دیگران خواهد داشت.

بنابراین از این موضوع که عطر و ادکلن آقایان در تکمل شخصیت آقایان بسیار مهمی دارد، نمی توان گذشت. از آنجا که مردان حضور پر رنگی در محیط اجتماعی دارند، باید از عطری های خوشبو با ماندگاری بالا بهره بگیرند. جالب است بدانید که عطر های آقایان نسبت به عطر های زنانه اغلب خشن تر سنگین تر تلخ تر و تند تر هستند که در نوبه خود موجب جذابیت بیشتر آقایان خواهد شد. در حال حاضر با تنوع بسیار زیاد در حوضه عطر و ادکلن مردانه و همین طور دشوارتر شدن انتخاب بهترین عطر مردانه ، خرید عطر مناسب مردانه با ماندگاری بالا کمی سخت شده است، اما ما در این مطلب راهنما قصد داریم این کار را برای شما آسان کنیم.

ویژگی ‌های بهترین عطر آقایان

معمولا به منظور تشخیص عطر مردانه از عطر زنانه کار سختی نخواهید داشت، به خاطر این که در پشت بیشتر عطرها، عبارت برای مردان یا همان for men درج شده است، ولی این که چرا یک عطر برای مردان طراحی شده است و یک عطر برای زنان، باید گفت که قانون خاصی پشت آن نیست. مانند دیگر محصولات، به عنوان مثال لوازم آرایشی و بهداشتی و … عطر آقایان و زنانه را هم در دامان جامعه ساخته شده است.

این بدین معنی است که جامعه این طور تعیین کرده است که زن‌ ها آرایش کنند و مردها آرایشی نداشته باشند، همچنین جامعه تعیین کرده است که مردها از این نوع عطرها استفاده کنند و بانوان هم از آن نوع عطر استفاده نمایند، ولی فارغ از اینجور مسائل، بیایید ببینیم که کدام یک از عطرها برای مردان اند؟ جالب است بدانید که اغلب عطرهای آقایان باید به مردان ابهت و قدرت ببخشد و این به سبب نت ‌ها و یا ترکیباتی حاصل می شود که در نوع عطر و یا ادکلن آن ‌ها استفاده شده است.

مقایسه ( 0 مورد )