براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۹ کالا از ۹

آنجل شلیسر
از آنجل شلیسر میتوان به بزرگترین طراح حرفه فشن و مد نام برد. این طراح مشهور اسپانیایی علاقه خاصی به تقلید از سبک مینیمال داشت و این موضوع برندش را متمایز میکرد. این برند مرجعی  بزرگ در تصویر کلی مد در اسپانیا است. این طراح بزرگ از سال 1988 در پاسارلا سیبلس بوده‌ و فعالیت های زیادی در این حرفه داشته است. از مهمترین آنها میتوان به افتتاح فروشگاه‌های زیادی در اسپانیا اشاره کرد. در سال‌های اخیر این برند به عنوان معیاری برای مد قرار گرفته است. جامعه هدف مجموعه های تولید شده توسط آنجل شلیسر زنان کارمند شهری میباشد. زنانی کارمند با خلق‌وخوی مناسب و ظریف است.
این برند قدرت خود را در کیفیت، طراحی و اندازه های متناسب در نظر میگیرد. از این روست که به برندی لوکس و مرجع تبدیل شده است. با این حال این برند در اینجا احساس کفایت نکرده و پا را فراتر گذاشت. در دهه 90 میلادی آنجل شلیسر اولین ادکلن خود را معرفی کرد. این ادکلن رایحه ای زنانه به نام “فمه” بود. این رایحه با استقبال حیرت آوری مواجه شد و از بهترین رایحه های این برند محسوب میشود. فمه رایحه‌ای تازه با شخصیتی فوق‌العاده و عطری پایدار بود که این امر باعث جلب نظر ها به آن میشد. این رایحه در سال 1999در خانه مد آنجل شلیسر ارائه شد.
پس از معرفی این رایحه شلسر طراح 25 عطر در کارنامه ی عطرسازی خود به ثبت رسانیده است. ظرف ۲ دهه اخیر این برند، تولیداتش با استقبال مخاطبان در آسیا و اروپا مواجه شد. از جمله محصولات پر طرفدار آنجل شلیسر میتوان به اورینتال ادیشن و فمه اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی عطرونک
در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند آنجل شلیسر اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )