نمایش ۱ - ۲۱ کالا از ۲۱

آی پرفومی دی آنونزیو (I Profumi di d`Annunzio ) یک برند ابتالیایی تازه تاسیس است . فعالیت این کمپانی در سال 2017 آغاز شده است . این برند تاکنون موفق به تولید چهار عطر زنانه با روایح دوست داشتنی شده است .همچنین در این مدت کوتاه توانست محبوبیت زیادی در بین خانوم ها پیدا کند .
همانطور که گفتیم فعالیت این برند با تولید چهار مدل عطر زنانه شروع شد . بطری شیشه ایی این ادکلن ها در عین سادگی که دارند بسیار شیک و زیبا هستند . طراحی زیبای آن به شکل یک بطری ساده است که در یک بسته بندی زیبا قرار گرفته است . بطری جذاب ادکلن ها طوری در جعبه ایی کلاسیک قرار گرفته است که با باز کردن درب جعبه به سمت بالا شیشه خوشرنگ ادکلن خود نمایی میکند .

رنگ ملایم به کار رفته در این مدل ها بسیار دلنشین است و هارمونی خاصی با احساسات خانوم ها دارد . استفاده از رنگ های روشن و آرامش بخش صورتی ، سبز و سفید احساسات را در خانوم ها به وجود می آورد . حس اعتماد به نفس و طراوت و شادابی را به راحتی منتقل میکند .رنگ درب تمام این چهار مدل صورتی کمرنگ و براقی است که بسیار جلب توجه میکند . یکرنگ بودن درب تمام مدل ها میتواند یکی از ویژگی های ظاهری این برند باشد . با استشمام روایح خاص آی پرفومی دی آنونزیو اطرافیان شما مجذوب بوی دلنشین عطر شما میشوند . همچنین با اولین اسپری این ادکلن ها حس زنانگی و جدابیت به شما القا میشود و میتوانید با ورودتون به مکانی این حس زیبا را به دیگران منتقل کنید .

مقایسه ( 0 مورد )