براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۳ کالا از ۳

 • تستر جاکومو د جاکومو
  حراج!

  %7

  تستر جاکومو د جاکومو ۵۷۰,۰۹۰ تومان
  -۱۴۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۷ خرداد ۱۴۰۱

  0.0

  از 0 رای

 • تستر جاکومو سایلنسز
  حراج!

  %7

  تستر جاکومو سایلنسز ۷۱۰,۵۲۰ تومان
  -۱۴۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۷ خرداد ۱۴۰۱

  0.0

  از 0 رای

 • تستر جاکومو مردانه
  حراج!

  %7

  تستر جاکومو مردانه ۶۹۱,۹۲۰ تومان
  -۱۴۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :۷ خرداد ۱۴۰۱

  0.0

  از 0 رای

جاکومو

برند جاکومو برندی آمریکایی میباشد. این برند توسط دو آمریکایی به نام های جیمز کاپلن و فرنچمن جرارد کورتین را اندازی شد. تاریخ تاسیس و قدمت این برند نیز به سال 1960 برمیگردد. دو موسس این برند با علاقه زیادی که به موسیقی و طراحی مد و فشن داشتند اقدام به تاسیس این برند نمودند. برای تاسیس برند و انتخاب نام آن، این دو موسس تصمیم به تلفیق نام های خود گرفتند و نام جاکومو را برای برند خود در نظر گرفتند. برای شروع کار برند، اولین بوتیک این کمپانی در نیویورک افتتاح شد.

در پی آن نخستین رایحه و ادکلن این برند نیز در سال 1970 به بازار عرضه گشت. این ادکلن، رایحه ای مردانه با نام Cendree بود. در پی عرضه آن نیز موفقیت های زیادی برای کمپانی حاصل گشت و با استقبال زیادی روبرو شد. در نهایت با تلفیق این برند با شرکت تولید لوازم آرایشی به نام  Sarbec اهداف شرکت سمت و سویی دیگر به خود گرفت. حاصل این همکاری احداث خط تولید برند جاکومو به عنوان برند ادکلن های لوکس بود. از مشهور ترین خط های تولید ادکلن های این برند نیز میتوان به خط تولید Me اشاره کرد. این برند در نهایت موفق شد تا از سال 1978 تا کنون بیش از 25 رایحه عطر و ادکلن را به بازار ارائه نماید.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پینو سیلوستره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید.  فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید.  ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )