نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

خسوس دل پوزو

خسوس دل پوزو نام یک طراح خوش قدمت اسپانیایی بود. این طراح اسپانیایی که در سال ١٩٤٦ در مادرید پا به دنیا گذاشت، در سال 1974 اولین بوتیک خود را افتتاح کرد. این طراح قدرتمند به عنوان یک طراح و هنرمند در دوره خود نقش بسیار موثری در جنبش ها اسپانیا داشت. نقشی موثر در تغییر دیکتاتوری به دموکراسی و تغییر سبک مد اسپانیایی از فعالیت های این طراح میباشد. خسوس دل پوزو باور داشت که هر فرد می‌تواند با الهام از درون و شخصیت خود چیزی را به ارمغان آورد. با این حال در طراحی هایش سعی می‌کرد که همواره انعطاف پذیری و سازگاری با مد را  رعایت کند.

عطر و ادکلن ها

اولین محصول ادکلن خسوس دل پوزو، رایحه ای زنانه در سال 1997 بود. این ادکلن زنانه “Duende” نام گرفت و با موفقیت هایش ادکلن هارا به محصولات اصلی این برند تبدیل کرد. از دیگر ادکلن های مشهور این برند میتوان به “هالوین” اشاره کرد. هالوین ادکلنی بود که با استقبال خوبی مواجه شد که سبب شناخته شدن این برند شد. از عطر، ادکلن، ادوپرفیوم و ادوتویلت های محبوب و پرطرفدار این برند موارد زیادی قابل نام بردن است. با این حال از مشهورترین آنها میتوان به “Ambar”، “In Black” و Quasar Arabian Nights اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند خسوس دل پوزو اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )