براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۸ کالا از ۸

برند پیر کاردین اصالتی فرانسوی دارد. این کمپانی فرانسوی در حرفه های مد و عطر و ادکلن فعالیت گسترده ای دارد. این امر باعث شهرت فراوان این برند در جهان شده است. دلیل این رشد و محبوبیت این برند، به دهه های 50 و 60 میلادی برمیگردد. مالک این کمپانی یعنی پیر کاردین اصالتا اهل ایتالیا میباشد. دلایل شهرت او به رشته ی تحصیلی او یعنی معماری بی ربط نیست. این طراح ایتالیایی به طراحی با اشکال هندسی در حوزه مد و فشن شهرت بسیار زیادی دارد.

نهایتا در سال 1950 خانه ی مدی به نام خود تاسیس و احداث نمود. اوج شهرت او نیز بین سال های 1953 تا 1957 شکل گرفت. این شهرت حاصل مجموعه ای بی نظیر از لباس برای آقایان و بانوان بود. نهایتا در سال 1972 پیر کاردین پا به عرصه عطر و ادکلن گذاشت. اولین رایحه ی این برند تحت عنوان Pour Monsieur به بازار ارائه شد. این رایحه ی مردانه در فاصله کوتاهی مورد استقبال قرار گرفت و شهرت بسیار زیادی پیدا کرد. این موفقیت مشوق این طراح ایتالیایی شد تا در بازه زمانی از سال 1972 تا 2020 بیش از 37 رایحه به بازار ارائه نماید.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پیر کاردین اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )