نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

لوئیز آزارو موسس این برند با پدر و مادر اهل تونس، در سیسیل پا به دنیا گذاشت. فعالیت این طراح از سال 1968 آغاز شد. شروع این فعالیت از تولید کت های سفارشی برای مهمانی های شبانه آغاز شد. این فعالیت ها در حرفه مد با آشنایی او با سرمایه گذار آلمانی شدت گرفت. این سرمایه گذار ریچارد ویرلز متخصص لوازم آرایشی و بهداشتی بود. با این حال این همکاری در حوزه مد و متفاوت با حرفه این سرمایه گذار صورت میگرفت. آزارو و ویرلز از نگاه کاری نیز تفاوت های زیادی نیز با یکدیگر داشتند. با این حال سرماه گذاری قابل توجهی توسط این دو شخص صورت گرفت. محصولات آزارو در ابتدا شامل پوشاک فاخر برای نخبگان فرانسوی بود. لباس های طراحی شده توسط آزارو با بافت هایی طلایی و پیچیده و زربافت شده.

این خط کاری تا به امروز نیز حفظ شده استو در طراحی های امروزی برای مشاهیر استفاده میشود. از این مشاهیر میتوان به سلبریتی هایی مثل نیکول کیدمن، سوفیا لورن، ایزابل آدجانی و کیت وینسلت اشاره کرد. آزارو همواره از حروف الفبا برای نام گذاری محصولات در فصول استفاده کرده است.

 برند آزارو

آزارو پس از فعالیت های زیاد در حوزه مد و فشن در سال 1975 رسما وارد حرفه عطر و ادکلن شد. کمپانی آزارو اولین رایحه زنانه اش را در سال 1975 به نام “couture” معرفی کرد. پس از استقبال فراوان ار این رایحه، نسخه مردانه و به روز تری از آن را  به نام “pour Homme” در سال 1978 توسط آزارو ارائه شد. این برند با بازاریابی مناسب و کشف نیاز های مشتریانش محصولاتی متناسب با سلایق آنها ارائه میکند. این امر باعث تبدیل این برند به یک برند لوکس و مورد پسند عموم تبدیل گردد. این برند به برندی نشان دهنده مظهر زندگی مجلل، لوکس و امروزی است تبدیل شده است.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند آزارو اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )