نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۷۸

برند دِ مرچنت آف ونیز
خانواده ویدال شهرت زیادی در بین عطرسازان ایتالیایی را دارا میباشند. این شهرت به دلیل قدمت زیاد این خانواده در این حرفه میباشد. سابقه و قدمت این خانواده به بیش از یک قرن در هنر عطر سازی میباشد. پس از فعالیت گسترده این خانواده در حوزه تولید عطر و ادکلن، پس از مدتی نیاز به وجود ادلکنی خاص حس میشد. ادکلنی خاص، برندی فرهنگی و  لوکس که بیانگر منحصر به فرد بودن ونیز باشد. در پی این امر، برندی به نام دِ مرچنت آف ونیز یا د مرشانت او ونیز تاسیس شد.
هدف از تاسیس دِ مرچنت آف ونیز، نشان دادن هنر عطر سازی ونیز است. علاوه بر این موضوع این ادکلن نقش ابدی این شهر را به عنوان نیرویی در سنت عطر سازی به نمایش خواهد گذاشت. این امر ونیز را به پایتخت عطرسازی دنیا تبدیل کرده است.

شروع به کار در صنعت عطر و ادکلن
پس از ورود این برند در سال 2013 به این عرصه، این برند 5 رایحه معرفی و ارائه نمود. رایحه های معرفی شده توسط دِ مرچنت آف ونیز زنانه و مشترک را در بر میگرفتند. این برند در بین سال 2013 تا 2020 توانست 74 رایحه ی دیگر به بازار عرضه کند. همینطور از بارز ترین ویژگی های این برند میتوان به طراحی آنها اشاره کرد. طراحی شیشه های رنگارنگ در قالبی مشترک این برند ایتالیایی بسیار جذاب میباشد. این برند محصولات خود را در مجموعه های مختلفی عرضه کرده است. این مجموعه ها با نام های کالکش موزه، مورانو اکسلوسیو، مورانو آرت کالکشن، نوبیل هومو وغیره دسته بندی شده‌اند.
یکی از خط تولید های مشهور دِ مرچنت آف ونیز مود “Mude” نام دارد. مود خط تولیدی لوکس و یک مجموعه انحصاری از عطریات را به همراه محصولات مراقبت از بدن را ارائه میکند. نام مود از مسیرهای تجارت دریایی است که از آسیا تا آفریقا و اروپا تا دریای شمال را در بر گرفته و مود نام دارد، الهام گرفته شده است. از این بین، مجموعه ی نوبیل هومو تنها مجموعه ی مختص عطر و ادکلن های مردانه این برند میباشد. و دیگر کالکشن ها به عطر های زنانه و عطر های مشترک زنانه و مردانه اختصاص دارد. از جمله برترین روایح این کمپانی می توان به بایزانتیوم سافرون ، فلاور فیوژن و لایبری اشاره نمود.

فروشگاه اینترنتی عطرونک
در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند دِ مرچنت آف ونیز اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )