نمایش ۱ - ۱۴ کالا از ۱۴

برند بلومارین

بلومارین برندی خوش سابقه در حوزه مد و فشن میباشد. این برند با دارا بودن کیفیت و تجربه بالا فعالیت هایی در حوزه عطر و ادکلن نیز انجام میدهد. این برند یک کمپانی ایتالیایی میباشد که در سال 1977 پا به این عرصه نهاده است. این برند در ابتدا توسط آنا مولیناری و همسرش جیان پائولو تارابینی تاسیس شده. با گذشت زمان و کسب شهرت برای خانواده ی مولیناری، این خانواده توسعه برندش را آغاز نمود. در ادامه، در سال 1987 این خانواده با کمک مارک بلومارین خط تولید خطر و ادکلن خود را تاسیس نمایند.

این شرکت در ابتدا با نام Blufin SPA شروع به فعالیت نمود. با این حال در طی زمان نام های تجاری مختلفی را برای شرکت خود در نظر گرفت. از این نام ها میتوان به میس بلومارین، بلوگرل و آنا مولیناری به عنوان از جمله نام های تجاری این شرکت اشاره کرد. نخستین ادکلن این برند با نام عطر بلومارین زنانه در سال 1988 معرفی شد. در ادامه فعالیت های این برند، نام های روایح متعددی از آن به چشم میخورد. این برند موفق شده است تا سال  2020 بیش از 15 رایحه را به مجموعه ی خود اضافه نماید. عطر زنانه بلیسیما پرفیوم اینتنس ، ادوپرفیوم بلومارین بلیسیما و ادکلن بومارین زنانه آنا از جمله محصولات محبوب این کمپانی ایتالیایی به شمار می آیند.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پینو سیلوستره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )