براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۱۴ کالا از ۱۴

ریپلی

تاسیس برند ریپلی در سال 1978 و توسط کلادیو بوزیول اتفاق افتاد. این نام را خالق این برند حین تماشای مسابقه ی فوتبال انتخاب کرد. کلادیو بوزیول وقتی این کلمه را در صفحه تلویزیون خود طی یک مسابقه فوتبال دید، جذاب به نظر رسید. ریپلی نام خود را از مفهوم «بازسازی»، «خلق مجدد» و «تشریح مجدد» گرفته است. در ابتدای تاسیس ریپلی، این برند در شهر آسولو در ایتالیا شروع به کار نمود.

هدف از تاسیس این برند تولید لباس به سبک ایتالیایی بود. این کار باید بدون محدودیت صورت میگرفت و تمام اقشار اعم از آقایان، بانوان و کودکان را تحت پوشش قرار میداد. شروع کار ریپلی با تولید شلوار جین و تی شرت مردانه و زنانه آغاز شد. با گذشت زمان و رونق این برند، فعالیت این برند به شدت گسترده شد. این برند هم اکنون در تمام زمینه های مد و به خصوص عطر و ادکلن مشغول فعالیت میباشد. از محصولات خاص این برند میتوان به کفش و لباس کودکان این برند اشاره کرد. حاصل فعالیت های این برند بیش از 10 رایحه ی جذاب ادکلن میباشد. رایحه هایی که موفقیت ها و استقبال زیادی با خود به همراه داشتند. از این روایح میتوان به استون، اسنشیال، ترو یا ریلاور اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند ریپلی اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )