براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۳۳

دیسکوارد 2
برند دیسکوارد 2 یک کمپانی تازه تاسیس در حوزه مد، فشن و استایل میباشد. این برند توسط دو برادر دوقلو ی اهل کانادا به نام های دین و دن کاتن در سال 1994 تاسیس شده است. این دو برادر خلاق با دارا بودن تحصیلات عالیه در زمینه مد به امید تاسیس کمپانی با نام خود به ایتالیا سفر کردند. در پی این سفر به طراحی در برند هایی مثل ورساچ و دیزل مشغول شدند.
حاصل این فعالیت ها تولید و برگذاری اولبن شو فشن مردانه دیسکوارد 2 در سال 1994 بود. این فشن شو در میلان بگزار و موفقیت های حاصل از آن مشوق ایجاد خط تولید زنانه برای این برند شد. دیسکوارد 2 در سال 2003 موفق به بردن جایزه معتبر لاکُر مورد در زمینه طراحی های اورجینال شد. با این اتفاق این برند مورد توجه سلبریتی های بزرگی قرار گرفت. از جمله این سلبریتی ها میتوان به بریتنی اسپیرز، ریحانا و مدونا اشاره کرد. همچنین این دو برادر در سال 2007 برنده جایزه SQ Spanish (مرد سال طراحی مد) شدند.

عطر و ادکلن دیسکوارد 2
با رسیدن به موفقیت های ذکر شده دیسکوارد 2 علاوه بر پوشاک در طراحی ادکلن شروع به فعالیت کرد. با وجود حجم کاری بالای این برند، دیسکوارد 2 در زمینه عطر و ادکلن نیز از موفق ترین برند ها محصوب میشود. این موفقیت بخاطر انتخاب رایحه های چوبی به عنوان هویت آنها بود. این برند با انتخاب این کلاس رایحه، برند هی وود (He Wood) را معرفی نمود. این ادکلن خاص حاصل ترکیب رایحه های ایتالیایی و کانادایی بود. رایحه هایی همچون گیاهان کوه های راکی و مرکبات ایتالیایی ترکیب فوق العاده ای را ایجاد نمود.
معرفی این ادکلن در سال 2007 موفقیت های زیادی را برای آنها به همراه داشت. با موفقیت های حاصل از ادکلن هی وود، دیکوارد2 تصمیم گرفت تا نوع زنانه این ادکلن را به بازار عرضه نماید. اولین ادکلن زنانه این برند تحت عنوان She Wood در سال 2008 به بازار عرضه شد. این ادکلن نیز همچون هی وود استقبال های زیادی را به همراه داشت. با استقبال بی نظیر از ادکلن های این برند، تعداد رایحه های تولیدی آنها تا سال 2020 به 12رسید. از رایحه های پرطرفدار این برند ایتالیایی میتوان به موارد زیر اشاره کرد. دیسکوارد راکی مانتین، سیلور ویند، پوشن رویال بلک یا پوشن پور هوم.

فروشگاه اینترنتی عطرونک
در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند دیسکوارد 2 اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )