نمایش ۱ - ۰ کالا از ۰

هیچ محصولی یافت نشد.

مونت بلانک

مونت بلانک قبل شروع فعالیت در حرفه ادکلن، شرکتی لوکس در حوزه نوشت افزار محسوب میشد. این برند یک شرکت آلمانی شناخته شده در حوزه ابزار نوشتاری قلم ، خودکار و کالاهای لوکس به شمار میرفت. این برند لوکس تاسیس شده در سال 1908 بود که توسط 4 شریک احداث شده بود. این برند تحت عنوان سیمپلو فیلر پن توسط جوهانس ووس، آلفرد نهمیاس و آگوست نبرستین تاسیس شد. اما ماجرای نام مونت بلانک از یک طراحی آغاز شد. این نام بر روی یک قلم لوکس که توسط این برند تولید شد قرار گرفت و آن قلم مونت بلانک نامیده شد.

همینطور نشان این برند که به شکل یک قلب سفید است در سال 1913 استفاده شد. این نشان، نمادیست که از اوج شهر مونت بلانک یعنی بالاترین قله آلپ گرفته شده است. فعالیت این شرکت تا سال 1935 در زمینه کالا های چرمی از قبیل بدنه خودکار، زیورآلات ،کاغذ دست ساز و عطر گسترش پیدا کرد. طی جنگ جهانی دوم، تمام کارخانجات این برند نابود شد و با پایان جنگ، فعالیت های این برند در دانمارک ادامه پیدا کرد. در نهایت در سال 1970 این برند توسط شرکت دانهیل خریداری شد. سپس با خریداری شدن دانهیل توسط برند ریچموند، کالاهای لوکس مونت بلاک در کنار دیگر محصولات لوک به فروش میرسید.

عطر و ادکلن

عطر و ادکلن، از جمله محصولات ارائه شده در سال 2001 توسط این برند بوده. از مشهورترین محصولات عطری این برند میتوان به مدل “استارواکر” اشاره کرد. این ادکلن همراه با قلمی لوکس و مجموعه ساعت “واچ وومن” در سال 2005 ارائه شد که جشم همگان را مجذوب خود کرد. همینطور از دیگر محصولات مشهور این برند نیز میتوان به محصولاتی چون Presence d`Une Femme Intense، Legend و Lady Emblem اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی عطرونک

در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پینو سیلوستره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )