براساس قیمت (تومان)
بر اساس برند
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۱۱۴

عطر های انتخابی شما در فصول گرم تر سال مانند تابستان و بهار باید سبک باشند و بوی تندی هم نداشته باشند. اغلب شرکت های سازنده کالکشن های بهاری خود را با شیشه های گلدار و یا نشانه هایی از گل روانه بازار می کنند. در ادامه این مطلب به ذکر ویژگی های عطر و ادکلن های بهاره و همچنین توصیه های مهم برای خرید و استفاده از عطر در فصل بهار و در انتها به ۲ نمونه از بهترین عطر بهاری اشاره خواهیم داشت.

ویژگی های عطر و ادکلن های مناسب فصل بهار 

  • خنک و ملایم باشد : در نظر داشته باشید که برای فصل بهار و البته تابستان باید عطری را در خریداری کنید که وقتی آن را بو می کنید، حس خنکی و تازگی به شما القا شود. سبک باشد و بوی تندی را به شما القا نکند. بهترین عطر برای فصل بهار عطرهای خنک و ملایم به حساب می آیند. اتفاقا کلیه شرکت های معروف دنیا هم تو کالکشن های فصلی خود این اصول رو در نظر دارند، بنابراین تنها کافیست به فروشنده بگید که قصد خرید بهترین عطر بهاری را دارید تا اون جدیدترین کالکشن بهار رو بهتون معرفی نماید و یا در صورتی که خرید اینترنتی دارید، در بخش مشخصات به اینکه عطر مورد نظر برای چه فصلی مناسب است، دقت کنید.
  • بوی میوه بدهد: عطرهای که در گروه میوه و مرکبات و سبزیجات هستند هم برای استفاده در فصل بهار مناسب اند. عطرهایی که بوی میوه و سبزی هایی مانند نعنا و ریحون رو می دهند برای فصل بهار عالی خواهند بود.
  • تک اسانس نباشد : با این که الان در بازار تمامی عطرها ترکیبی از چند اسانس گوناگون محسوب می شوند، ولی دقت داشته باشید عطری که انتخاب می کنید از اون دست عطرهایی نباشد که تنها از اسانس یک گل تشکیل شده باشد. در حقیقت این عطرها اغلب ملایم نخواهند بود و به نسبت عطرهایی که از چند ترکیب تشکیل شده اند، بوی خوبی را به همراه نخواهند داشت.
مقایسه ( 0 مورد )