براساس قیمت (تومان)
بر اساس حجم
مناسب برای
غلظت
نوع برند
نوع رایحه
گروه رایحه
مناسب فصل
مناسب برای سنین

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

برند پینو سیلوستره
پینو سیلوستره یک برند تولید کننده عطر و ادکلن است که قدمت دیرینه ای در این حرفه را داراست. نام این برند برگرفته از نام کاج اسکاتلندی (Scoots Pine) میباشد. از این روست که این برند در ظروفی به شکل میوه ی کاج عرضه میشود. این کمپانی در سال راه 1955 راه اندازی و شروع به کار در این حرفه نموده است. شهرت این برند در روایح خاصی میباشد که هویت این برند را تشکیل میدهند. مهمترین این روایح که هویت اصلی این برند را تشکیل میدهند رایحه میوه درخت کاج میباشد. این برند در ادکلن های خود دست به ترکیب این رایحه با رواح رایج و سنتی کرده است. رایحه هایی مثل اسطوخدوس، ریحان، ادویه ها بیشترین کاربرد را در این برند دارا میباشند.
این برند به تولید عطر کاج و روایح رایج سنتی مردان، در قالب عطر کلاسیک مردانه و مقرون به صرفه شهرت دارد. برند پینو سیلوستره توسط لینو ویدال شیمیدان و عطرساز مشهور، تاسس گردید. با این حال، چندین بار در طول سالها مدیریت این برند تغییر کرده است. در پی این تغییرات ماسیمو ویدال نام و جانی تازه به این برند بخشید. پس از افت و کاهش رشد این برند ماسیمو ویدال عضو خانواده ویدال در سال 1986 مؤسسه ماویو را تاسیس کرد. در ادامه نام تجاری پینو سیلوستره را که توسط نسل های پیشین خانواده اش ساخته شده بود، احیا نمود. ادکلن پینو سیلوستره اورجینال نخستین عطری است که در سال 1955 توسط این کمپانی ارائه شد. همینطور از روایح اخیر این کمپانی نیز می توان به عطر Pino Silvestre Rainforest و ادکلن Pino Silvestre Underwood اشاره نمود.

فروشگاه اینترنتی عطرونک
در فروشگاه اینترنتی عطرونک میتوانید عطر و ادکلن برند پینو سیلوستره اصلی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید. فروشگاه اینترنتی عطرونک به عنوان مرجعی در خرید عطر و ادکلن اصلی، افتخار این امر را داراست تا ادکلن های اصلی را با بهترین کیفیت ارائه نماید. ادکلن های موجود در فروشگاه ما، بدون واسطه تهیه شده و مستقیما به دست شما مشتریان گرمی خواهد رسید.

مقایسه ( 0 مورد )