نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۹۱

روزهایی که هوا کمی به سردی می زند، نوبت استفاده از عطر و ادکلن هایی با رایحه های گرم فرا می رسد. در راستای یافتن رایحه گرم مناسب کمی وقت صرف کنید، مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. در واقع وقتی که هوا رو به سرما می رود و لباس های گرم تر و کلفت تر برای پوشیدن ما مناسب تر است، بهتر است به سمت انتخاب عطرهایی که رایحه ای قوی تر و ماندگاری بیشتری دارند، رایحه ای که با اسپری آن و با وجود پوشیدن لباس های ضخیم تر، پخش رایحه بهتری صورت پذیرد و ماندگاری عطر تحت تاثیر دمای هوا قرار نگیرد.

به صورت کلی می توان این طور گفت که عطرهایی که در آن ‌ها رایحه ‌هایی مانند؛ چوب صندل، ادویه‌ های شرقی یا شکلات مورد استفاده قرار گرفته باشد، عطر و ادکلن گرم محسوب می شوند. این عطرها اغلب به منظور استفاده در فصول سرد مناسب تر خواهند بود. معمولا عطرهای گرم از ماندگاری به مراتب بالاتری برخوردار هستند. این عطرها برای افراد گرم مزاج مناسب نخواهند بود، به خاطر این که با استشمام بوی آن‌ ها، ممکن است فرد گرم مزاج دچار درد شدید در ناحیه سر شود یا چنانچه مبتلا به میگرن باشد، میگرن او با بوییدن یک عطر گرم، عود کند.

عطرهایی که از رایحه ‌ای با نت ‌های قالب چوب یا مشک برخوردارند، در گروه عطرهای بسیار گرم قرار می گیرند، مانند برخی از عطرهایی که در فرمولاسیون آن ‌ها از نت ‌های گلی شامل گل یاس، گل مریم یا گل محمدی استفاده شده است، عطرهای گرم و لطیف محسوب می شوند.

مقایسه ( 0 مورد )